Autor: Zygmunt Józefczyk
Tytuł: Jesienny spacer
Technika: olej, płótno
Wymiary: 34,5 x 25 cm
Wymiary z oprawą: 43,2 x 33,3 cm
Biografia Zygmunta Józefczyka dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]