Autor: Marc Chagall
Tytuł: La Vie Paysanne (Chłopskie życie)
Technika: barwna litografia offsetowa, papier
Wymiary w świetle oprawy: 69,5 x 46,5 cm
Wymiary z oprawą: 93 x 69,5 cm
Edycja 126/500, opisana ołówkiem l.d.
Faksymile sygnatury p.d.: "Marc Chagall"
Na odwrocie certyfikat autentyczności odbitki z 1998 roku.
Biografia Marca Chagalla dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]