akryl / płótno
100 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu l.g.: DOMINIK | SMOLIK | „HUFKENS” | AKRYL/PŁÓTNO | 100 X 140 CM
sygnowany i datowany na odwrociu p.g.: Dominik | Smolik | MMXX