akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ' 88;
na odwrocie napis autorski: IV / 88 / 27 [w kole] oraz drukowana nalepka z informacją o obrazie na krośnie malarskim.