Inez White
Hanami, 2020
Olej, płótno, 100x80cm
Sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Inez White
Hanami, 2020
Olej, płótno, 100x80cm
Sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza: 1 000 zł
50 000 | |||
100 000 | |||
> | 2 000 | ||