Bartosz Jancik
Fragmentacja III, 2018
Olej, płótno, 80x80
Sygn. na odwrocie
W latach 2013-18 studiował malarstwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Stanisława Sobolewskiego (aneks z grafiki pod kierunkiem prof. Jerzego Jędrysiaka). W latach 2015-19 studiował malarstwo na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych (w pracowniach prof. Adama Wsiołkowskiego i prof. Teresy Kotkowskiej – Rzepeckiej).