akwarela, papier, 21,5 × 30 cm
sygn. ołówkiem p. d.: WW
na odwrocie ołówkiem l. d.: Podgórze (?)/1903 oraz owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000283