ołówek, akwarela, papier, 9 × 6 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: JS; na odwrocie potwierdzenie autentyczności
Stanisława Dąbrowskiego z 1960 roku oraz K.Buczkowskiego z 1964 roku.