Opis
Olej, płótno naklejone na tekturę; 20 x 25 cm
Sygnowany l.d.; A. Siemiński
Obraz wystawiany: Andrzej Siemiński. Duch i miejsce. Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym, I-IV 2020
Cena wywoławcza 500
Estymacja 1000 - 1200
◙ droit de suite
Andrzej SIEMIŃSKI
1944 Kazimierz Dolny - 2015 Kazimierz Dolny
W 1977 ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni prof. Stefana Gierowskiego. Był jednym z współzałożycieli Kazimierskiej Konfraterni Sztuki oraz współautorem zbiorowego dzieła 16 malarzy Konfraterni pt."Gdzie tak naprawdę tworzył Szekspir, czyli nieznane kartki z dziejów Kazimierza".