SŁOWACKI Juljusz - Pisma. Wydał, wstępem i objaśnieniami opatrzył S. Kołaczkowski. T. 1-4 (w 2 wol.). Kraków-Warszawa [1930]. Bibljoteka Klasyków. 16d, s. 522, [2]; 533, [2]; 502, [1]; 365. oprawa oryginalna płótno zdobione.
Odbarwienia grzbietów, przetarcia płótna na krawędziach grzbietów, poza tym stan dobry. Podpis własn.