KOPERA Feliks, KWIATKOWSKI Józef - Rzeźby z epoki średniowiecza i odrodzenia w Muzeum Narodowem w Krakowie. Oprac. ... Kraków 1931. Nakładem Muzeum Narodowego. 4, s. [4], 40, tabl. 84. oprawa płótno z epoki, okładka broszurowa naklejona na oprawę.
Okładki nieco zakurzone, poza tym stan bardzo dobry.