olej, płótno; 76,5 x 61 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: F.SASS 34 / AFTER / AP. Dawant 89;
stan zachowania: odpryski malatury w centrum kompozycji oraz uszkodzenia płótna w górnej partii.