olej, płótno; 63 x 89 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim papierowa nalepka z numerem: 1795 oraz odręcznym opisem w języku niemieckim (?) oraz druga nalepka składu dla malarzy (?) w Berlinie.