olej/płótno, 30 x 30 cm, sygnowany, datowany p.d.r.: ' MK20 ', sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: ' MIKOŁAJ KASPRZYK | „Z PSEM” | OLEJ 2020 | 30 X 30 CM '