litografia, papier; 55,5 x 80 cm (wymiar kompozycji), 66 x 89 cm (wymiar arkusza);
sygn., dt. i opisana u dołu: "Videolit I" 87, Litografia 4/16, H. Opałka 87 (ołówkiem).