złoto pr. 0,750, nr mech. 23182248, nr ref. mech. Omega 712, koperta 32 mm, szkło szafirowe, zegarek mechaniczny, naciąg automatyczny, pasek skórzany, masa: 46,75 g; dołączono certyfikat
zegarmistrza; stan zachowania: zegarek sprawny, drobne uszkodzenia koperty, stan ogólny średni; szkło wtórne