akwarela, piórko, tusz, papier, 32 x 50 cm
sygn. l. d.: Hayden;
Na odwrocie opis. i dat. ołówkiem: 50 x 32 / Lyons la forêt 1950
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||