litografia barwna, papier, 32 x 22 cm, ed. 71/100, sygn. ołówkiem p.g.: Lebenstein, opisany ołówkiem śr.d.: 71/100, oprawiona
Praca pochodzi z cyklu ilustracji do bibliofilskiego wydania poezji Eugenio Montale „Cinquante ans de poesie”.
All lots are listed to bid
> | 10 | ||
200 | |||
4 000 | |||