olej, płótno; 46 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1949 / Wlastimil Hofman
na odwrocie, na krośnie opis: Wp. Makulska;
Tytuł umowny; według przekazu oferenta obraz przedstawia Felicję Makulską.