VF
addYour notecreate
Grade: VF
Estimations:
61 EUR
Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Polska?, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu brama, 2. ćwierć XIV w.; Brama z trzema podłużnymi okienkami i dużym, łukowatym przejazdem, na budynku zatknięta strzała, w przejeździe strzała; BRP Prusy - podobny typologicznie do T10; srebro 15.5 mm, 0.22 g, patyna, duża rzadkość
LabelsBETA