XF-
addYour notecreate
Grade: XF-
Estimations:
97 EUR
Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Łeb barana w prawo, kołnierz z promieniami; Przyłęk 16, Lubomia 50; srebro 18 mm, 0.30 g, patyna
LabelsBETA