Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat guziczkowy, przełom XIII-XIV w.; Orzeł heraldyczny bez korony z głową w prawo, w każdym skrzydle po 2 pióra; Lubomia 52, Przyłęk 18 var; srebro 15 mm, 0.30 g, ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
LabelsBETA