VF+
addYour notecreate
Grade: VF+
Estimations:
73 EUR
Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo; Przyłęk 31; srebro 17 mm, 0.33 g, patyna
LabelsBETA