VF
addYour notecreate
Grade: VF
Estimations:
49 EUR
Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Dolny Śląsk, brakteat 4. ćwierć XIII w.; Dwa schematyczne orły siedzące tyłem do siebie, zwrócone ku sobie głowami; Fbg 817, Przyłęk 32; srebro 19-20 mm, 0.33 g, patyna
LabelsBETA