VF+
addYour notecreate
Grade: VF+
Estimations:
243 EUR
SŁOWIAŃSZCZYZNA ZACHODNIA, naśladownictwo denara duńskiego z XI w.; Aw: Krzyż liściasty, wokół perełki, w otoku napis lub jego imitacja; Rw: Krzyż dwunitkowy, w polu kulki; awers jak Hauberg tab. X 64, rewers przypomina denary Bolesława Chrobrego, srebro 1.02 g, pęknięty, patyna, bardzo rzadki
LabelsBETA