AU
addYour notecreate
Grade: AU
Estimations:
61 EUR
POLSKA, Henryk Dąbrowski - medal z 1918 r., SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, sygnowany LAUER NURNBERG, Aw: Popiersie en face, poziomy napisy z boków HENRYK / DĄBROWSKI - * 1755 / + 1818, wokoło MARSZ DĄBROWSKI Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZŁĄCZYM SIĘ Z NARODEM, Rw: Wojsko prowadzone przez generała na koniu, brąz 45 mm, w pudełku z epoki, Strzałkowski 433 (R), trochę uszkodzone obrzeże
LabelsBETA