VF+
addYour notecreate
Grade: VF+
Estimations:
61 EUR
POLSKA, medal wydany przez PZPN z okazji meczu piłkarskiego Szwecja - Polska w Krakowie rozegranego 1.11.1925, Aw: Przedmeczowe powitanie dwóch piłkarzy przeciwnych drużyn, poniżej sygnatura Huguenin, Rw: Lew trzymający tarczę z wygrawerowanym napisem P. Z. P. N. / Szwecja-Polska / Kraków 1 XI 1925, poniżej sygnatura Huguenin, gałązka dębowa i punca METAL w prostokącie, mosiądz srebrzony 39 mm, mecz przegrany przez reprezentację Polski 2:6 (1:6)
LabelsBETA