XF
addYour notecreate
Grade: XF
Estimations:
303 EUR
POLSKA, oficerska odznaka pamiątkowa 7 Pułku Piechoty Legionów - CHEŁM, jednoczęściowa, wykonana z tombaku srebrzonego, w kształcie krzyża pokrytego granatową emalią, na ramionach litery 7 P P L, na środku romb pokryty czerwoną emalią z Orłem wojskowym II i III Brygady Legionów Polskich z 1916 r., 40 x 40 mm, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAWA, Sawicki/Wielechowski s. 36
LabelsBETA