Chromolitografia wg akwareli z 1882 r.; karton; 50 x 91 cm
Sygnowany na płycie: śr. d.: Juliusz Kossak 1882,. p.d.: LIT. W ZAKŁ. CZEIGERA W WIEDNIU
Estymacja 1000 - 1200