Olej, płótno; 65 x 81
Sygnowany na odwrocie na płótnie: Jerzy Stajuda[adres] | LAGUNA 1975/78 OL/PŁ 65 x 81; po lewej: Upsidei strzałka
Estymacja 11000 - 15000
◙