olej, płótno dublowane; 79 x 156 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / Kutno 1939;
na odwrocie okrągły stempel Jerzego Kossaka
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 5 000 | ||
500 000 | |||
> | 10 000 | ||