Advanced search Advanced search
44

Katarzyna Adamek - Chase, Skłonność ku nocy (2012)

add Your note

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Skłonność ku nocy" Katarzyna Adamek 2012"

Katarzyna Adamek – Chase (ur. 1980, Kraków)

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale grafiki. Dyplom obroniła w 2005 roku w pracowni filmu animowanego prof. Jerzego Kuci. Praca dyplomowa była filmem poklatkowym zrealizowanym w technice malarstwa olejnego. W 2004 odbyła półroczne stypendium na wydziale Sztuk Pięknych Universidad Politechnica de Valencia w Hiszpanii. Jej prace były wystawiane na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in. w Niemczech, Australii i Włoszech. Prace artystki znajdują się także w wielu prywatnych kolekcjach. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem oraz fotografią.

Auction
21st Century Art Auction
12 April 2017 CEST/Warsaw
Start price
234 EUR
Hammer price
no offers
Item is not available any more
Views: 216 | Favourites: 0
Auction

101 Projekt

21st Century Art Auction
12 April 2017 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
101 Projekt
Contact
101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny sp. z o. o.
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
+48 882 022 604
Opening hours
Monday
11:00 - 19:00
Tuesday
11:00 - 19:00
Wednesday
11:00 - 19:00
Thursday
11:00 - 19:00
Friday
11:00 - 19:00
Saturday
11:00 - 15:00
Sunday
Closed
Katarzyna Adamek-Chase star