Advanced search Advanced search
36

Małgorzata Majerczyk - Sieczka, Czekając III

add Your note

technika własna, płótno, 160 x 180 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Majerczyk

Zajmuję się malarstwem mało i wielkoformatowym. W moim malarstwie kluczową rolę odgrywa podświadomość .Podświadomość to aktywny proces,który może przetwarzać informacje i wywierać wpływ na wszelkie działania twórcze.W przetwarzaniu tych myśli doświadczeniu polegającym na odbieraniu wrażeń,odczuwaniu,obraz powstaje jako odpowiedz na wewnętrzne impulsy.Opowieść której świadomie nie kontrolowałam ograniczając się raczej do rejestracji pojawiających się spontanicznie-kompletnych już obrazów.Tak więc w moim przypadku jest to zapis czysto intuicyjny.

Auction
10 Current Art Auction
30 May 2017 CEST/Warsaw
Start price
238 EUR
Hammer price
364 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
309 EUR
Overbid
153%
Views: 85 | Favourites: 0
Auction

Pragaleria

10 Current Art Auction
30 May 2017 CEST/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
Pragaleria
Contact
Pragaleria
ul. Stalowa 3 / 1/5/13
03-425 Warszawa
+48 884 79 88 52
Małgorzata Majerczyk star
Customers who bought the works of this artist also bought