akryl/płótno, 116 x 89 cm
sygnowany p.d.: E. Dwurnik | 1980 / 632 | śr. WISŁOUJŚCIE. E.D.
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: E. DWURNIK | 1980 | NR: IX -157 | 632,
nalepka Desy, pieczątka wywozowa na płótnie
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna Niemcy
LITERATURA:
Dwurnik. Spis cykli malarskich, oprac. P. Dwurnik, Galeria Zachęta, Warszawa 2001 (poz. kat. nr 157)