Serwis Chodzież
Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w.
składa się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy, mlecznika i 5 filiżanek ze spodeczkami;;
porcelana malowana podszkliwnie;
filiżanka - wys. 6 cm., spodek śr. – 12,5 cm., dzbanek - wys. 20 cm; cukiernica - wys. 7 cm; mlecznik – wys. 9 cm;
sygnatura: C (w złotym wieńcu) I CHODZIEŻ I MADE IN POLAND oraz znaki cyfrowe i literowe: 4352M, Hand painted.