akwaforta, papier; 12,5 x 9,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Włodzimierz Konieczny (piórem)
na odwrocie oprawy nalepka zakładu ramiarskiego: E. LEICHT / SKŁAD RAM I OBRAZÓW / W KRAKOWIE / przy ulicy Pijarskiej L, 19 / (przy Bramie Floryańskiej).