olej, tektura; 30 x 24 cm;
sygn. p. g.: Kanelba;
na odwrocie dwie nalepki: -) Associated American Artists z Nowego Jorku z maszynowo wypisaną informacją o pracy; -) nalepka własnościowa z kolekcji Lisy Hoffman.