olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. z lewej po środku: R. Biliński;
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
Praca prezentowana na wystawie: Wystawa malarstwa Romana Bilińskiego, 23 marca - 18 maja 2017, Galeria Instytutu Włoskiego, Kraków.