olej/płótno, 90, 5 x 71, 5 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Olsz 2003’
opisany na rewersie: ‘[sygnatura] | BOLESŁAW OLESZKO | 90,5 x 71,5 cm blej | „WALKA”