technika własna, olej/płótno, 24 x 30 cm
sygnowany l.d.: ‘B. Bachorczyk’
opisany na rewersie, na blejtramie: ‘B. Bachorczyk 2012 | (SYTUACJA PODBRAMKOWA)’