olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TYTUŁ: TYGRYS W CHMURACH WYMIARY: 100/80 cm TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO