olej/tempera/płótno, 50 x 54 cm, oprawiony, sygnowany i datowy p.d: '94 | E. DWURNIK' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'E. DWURNIK | 1994 | XI (w ramce) 2029 (w ramce)'
POCHODZENIE:
- Dom Aukcyjny REMPEX, 2007
- kolekcja prywatna, Polska