olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 09';
na odwrocie na krośnie malarskim opis: Z CYKLU " SYMPTOMY' - "PRZEGIĘCIA II" / 2009 R. OLEJ, PŁÓTNO 100 X 70 CM, na płótnie opis autorski: LEWCZUK 09.