akryl, płótno; 35 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1999;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski / "NOKTURN LVII" 1999 ROK / ACRYL / 35 cm x 45 cm.