olej/płótno, 33 x 46 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ KASPRZYK | "SPACER Z ANIOŁEM" | OLEJ'99 | 33 x 46' Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite