Akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: D. Grajek 2017.
Dariusz GRAJEK (1964)
Urodzony i zamieszkały w Poznaniu, gdzie studiował na ASP. Dyplom z malarstwa uzyskał u prof. Andrzeja Leśnika. Zajmuje się głównie malarstwem i rysunkiem. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach zarówno krajowych jak i zagranicznych.