Wazon – dzbanek
Włocławek proj. Jan Sowiński, 1958 r. Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, Wys. 29 cm numer dekoracji: 5438 sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 Niewielkie ukruszenie na podstawie. |