Para foteli, typ
300-139 (”Stefan”) Polska, Swarzędzka Fabryka Mebli , lata 60. XX w. wym: wys. max 77 cm, szer. max 66 cm, gł. max 74 cm. Krzesła po profesjonalnej konserwacji stolarsko-tapicerskiej. |