WIZJA WĘDROWCA
Olej, tektura; 76,5 x 55,5 cm
Sygnowany p.g.: Mojemu dawnemu Tadkowi / Wlastimil Hofman
Na odwrocie napis: „Wizja” obraz 1925 ofiarowany Tadkowi Guzikowi