ekolina/papier czerpany, 30 x 40 cm, oprawiony, sygnowany p.d:' Czarnecki 2009', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:' CZARNECKI | - CUDAK - | 2009 r. | EKOLINA' , na odwrociu nalepka autorska